Pomysły na prezent dla kuzyna
dla starszego mężczyzny

przykładowe prezenty


Jego zdjęcie na okładce znanego magazynu, czasopisma, gazety
pomysł na prezent dla niego

Przykładowe prezenty:

Zdjęcie solenizanta, jubilata, czy innego faceta dla którego ma to być prezent na okładce "znanego" magazynu, czasopisma czy gazety, to pomysł na oryginalny i niebanalny prezent. Jest to zarazem pomysł na zabawny, śmieszny prezent i na pewno niezapomniany.
Na okładce możesz dodać swoje napisy - może to być przesłanie dla obdarowanego lub informacja o jego pasji i sukcesach. Może to być też nazwa okazji, na przykład "imieniny Tomasz", "osiemnaste urodziny Marka", "dzień taty", "dzień dziadka" itp.
Szukasz pomysł na śmieszny i oryginalny prezent dla sportowca? Dla biegacza? Dla żeglarza? Dla alpinisty? Dla faceta uprawiającego sport ekstremalny? Zrób mu prezent w postaci jego zdjęcia na okładce "znanego" magazynu, sportowego, dla biegaczy, dla żeglarzy czy dla alpinistów, lub po po prostu dla fanów sportów ekstremalnych.
Chcesz zrobić zabawny i niebanalny upominek dla poważnego faceta, taty, dziadka, męża, biznesmena? Zrób mu prezent w postaci jego zdjęcia na okładce "znanego" magazynu biznesowego, politycznego lub ekonomicznego.
Znajdziesz też coś dla podróżnika - zdjęcie na okładce magazynu podróżniczego, dla wędkarza - jest i magazyn wędkarski, dla maniaka motoryzacyjnego - magazyn wyścigów samochodowych, dla kucharza lub pasjonata gotowania i kuchni - magazyn o gotowaniu
Szukasz pomysł na niebanalny i zabawny prezent dla prawdziwego faceta? Jego zdjęcie na okładce znanego magazynu dla mężczyzn z pewnością jest pomysłem na taki prezent.
A dla pakera i narcyza co na prezent? Jego pół nagie zdjęcie z odsłoniętym torsem na okładce znanego magazynu dla mężczyzn albo kulturystycznego - z pewnością będzie to trafiony prezent dla niego. Okładki magazynów ze zdjęciem są elegancko obramowane, a ich projekt możesz zrobić samodzielnie dosłownie w chwilę, online na stronie sklepu. Zaraz po otrzymaniu przesyłki okładka jest gotowa do wręczenia na prezent lub powieszenia na ścianę.
Zajrzyj do internetowego sklepu - z pewności znajdziesz pomysł na przezabawny i szałowy prezent.


Jego zdjęcie na okładce znanego magazynu, czasopisma, gazety na prezent.
Szukaj w sklepie ten lub podobny prezent:
My Gift DNA »


dla niejdla niegodla pary